Sale weselne Wyszków Sale weselne Wyszków

Sale weselne Wyszków. Poznaj 3 wyjątkowe miejsca

Wyszków, położony w malowniczym zakątku Mazowsza, oferuje przyszłym parom młodym nie tylko piękne krajobrazy, ale również wyjątkowe miejsca na organizację ich wymarzonego wesela. W tym artykule zaprezentujemy najlepsze sale weselne w Wyszkowie, które łączą w sobie mazowiecką tradycję z nowoczesnymi udogodnieniami, tworząc idealną scenerię na ten wyjątkowy dzień.

Sala weselna Wyszków: Kasztelanka

wystroj sali weselnej
Sale weselne w Wyszkowie (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

Dostępne są dwie eleganckie i przestronne sale weselne, które oferują idealne warunki do tańca i swobodnych rozmów dla gości. Przejście między salami jest na tyle szerokie, że umożliwia zachowanie wzrokowego kontaktu, co jest szczególnie przydatne dla rodziców z małymi dziećmi. W przypadku mniejszej ilości gości, możliwe jest zorganizowanie przyjęcia tylko w jednej z sal, co pozwoli na stworzenie bardziej intymnej i przytulnej atmosfery, przy jednoczesnym odpowiednim wypełnieniu przestrzeni.

Sala weselna Wyszków: Baśniowa

wystroj sali weselnej
Sale weselne Wyszków (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

Menu weselne stanowi złożoną kompozycję kulinarną, dostosowaną do zróżnicowanych gustów i preferencji smakowych gości. Oferuje się wybór dań, łączących tradycyjne specjały kuchni polskiej z elementami kuchni światowej. Na specjalne życzenie nowożeńców możliwe jest również przygotowanie spersonalizowanego menu, które może zawierać dania charakterystyczne dla różnych kultur kulinarnych, od klasycznego rosołu i pieczeni po egzotyczne potrawy, takie jak tajska zupa czy afrykański sum w sosie kaparowym.

Dostępne są również opcje menu dietetycznego, przygotowanego z uwzględnieniem produktów ekologicznych, pochodzących od lokalnych dostawców. Akcent kładzie się na świeżość i jakość składników.

W ofercie znajduje się także bogaty wybór deserów, w tym tort weselny, różnorodne słodkości i owoce. Możliwe jest również zorganizowanie słodkiego bufetu, którego atrakcją może być fontanna czekoladowa.

Dodatkowo, oferta obejmuje bufety tematyczne, takie jak stół staropolski, bufet rybny czy sushi, zapewniając różnorodność i unikatowość doświadczeń kulinarncyh dla gości weselnych.

Księcia Jóżefa Poniatowskiego 10, 07-201 Wyszków

Sala weselna Wyszków: Adzikowy Dworek

wystroj sali weselnej
Sale weselne Wyszków (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

Ślub jest jednym z najistotniejszych momentów w życiu, a odpowiednio zorganizowane wesele ma za zadanie podkreślić jego wyjątkowość. Oferujemy realizację marzeń o idealnym dniu w naszych eleganckich wnętrzach. Do dyspozycji jest przestronna sala bankietowa, która może pomieścić do 340 gości.

Menu weselne jest starannie dobierane, aby zaspokoić różnorodne gusta gości, od tradycyjnych dań polskich po opcje wegetariańskie. Możliwe jest także wzbogacenie przyjęcia o bufety tematyczne, oferujące zarówno kuchnię staropolską, jak i orientalną.

W ramach pakietów weselnych oferujemy nieograniczoną ilość napojów zimnych i ciepłych, ciasta oraz owoce. Pakiety obejmują 5 dań gorących i 8 zimnych przystawek. Dodatkowym atutem jest brak opłaty korkowej.

Dla Państwa Młodych, jako prezent, przygotowaliśmy pokój dla Nowożeńców, idealny na noc poślubną. Goście weselni mogą korzystać z miejsc parkingowych oraz skorzystać z zapewnionej ochrony. W ofercie dodatkowej dostępna jest również opieka dla najmłodszych gości, gwarantująca spokój rodzicom.

ul. Usługowa 7 07-200 Wyszków/Rybno