Sale weselne Ryn

Zaczynając planowanie wesela, jednym z najważniejszych elementów do rozważenia jest wybór idealnego miejsca na tę wyjątkową uroczystość. W sercu malowniczego miasta Ryn, znajduje się wyjątkowa przestrzeń, która urzeka swoim pięknem i atmosferą – sale weselne Ryn. Te niezwykłe miejsca, łączące w sobie zarówno tradycyjny urok, jak i nowoczesne udogodnienia, stają się coraz popularniejszym wyborem dla par pragnących uczynić swój dzień zaślubin naprawdę niezapomnianym.

Sala weselna Ryn w Hotelu Ryn


Wzlatujący nad błękitnymi wodami jezior, które splatają się z soczystą zielenią traw, w rytm radosnych treli ptaków, harmonijnie współbrzmiących z delikatnym szumem drzew nasyconych wonią mchu i żywicy, stwarza idealne otoczenie dla Państwa wyjątkowego dnia.

Zadaszony Dziedziniec, o imponującej powierzchni 950 m2 i wysokości 8 metrów, stanowi najbardziej oszałamiającą oraz reprezentacyjną salę weselną na terenie Mazur. To w tym miejscu spełnimy nawet najbardziej wyjątkowe marzenia i fantazje związane z Państwa przyjęciem.

Zapewniane jest udostępnienie zamkowych komnat i apartamentów w specjalnych, niższych cenach, apartament na noc poślubną dla Młodej Pary, śniadanie serwowane do pokoju, dodatkowy rabat dla uczestników wesel w miesiącach bez litery „r”, dania zostaną przygotowane i podane przez wielokrotnie nagradzaną Restaurację Refektarz, a wino będzie pochodzić z zamkowej winiarni, która szczyci się posiadaniem jednej z najznamienitszych kart win na świecie.