sale weselne sale weselne

Sale weselne Giżycko. Gdzie wesele w Giżycku?

Witamy w sercu Mazur, gdzie Giżycko z jego malowniczymi jeziorami i urokliwymi krajobrazami oferuje idealne miejsce na Wasz ślub. Nasz przewodnik po salach weselnych w Giżycku przedstawi Wam różnorodność lokali, od eleganckich pałaców po urokliwe sale nad brzegiem jeziora. Każda z nich gwarantuje niepowtarzalne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Łabędzi Ostrów – sala weselna Giżycko

wystroj sali weselnej
Sale weselne w Giżycku (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

„Piękna Góra Mazury” to niezwykła propozycja dla wszystkich przyszłych małżonków, którzy pragną, aby ich wyjątkowy dzień odbył się w magicznym otoczeniu przyrody, w ukrytym zakątku mazurskich lasów i jezior. Nasz ośrodek w „Łabędzim Ostrowiu” oferuje eleganckie przyjęcia weselne, które połączą komfort z niezwykłym urokiem tego miejsca, ukrytego w sercu mazurskiej dziczy.

Położenie „Łabędziego Ostrowia” na malowniczym półwyspie stanowi ogromny atut. Nasz taras widokowy oferuje jedne z najpiękniejszych widoków w tej części Mazur, a nasze menu jest wyśmienite i bogate, zaspokajając najbardziej wyrafinowane gusta. Dla tych, którzy pragną kontaktu z naturą, nie ma nic piękniejszego niż rozpoczęcie wspólnego życia w „Łabędzim Ostrowiu” – z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu spokoju i przepięknych widoków.

Nasz ośrodek znajduje się zaledwie 3,5 km od Giżycka, 100 km od Olsztyna i 260 km od Warszawy, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla wszystkich gości.

Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów” Piękna Góra koło Giżycka 11-500 Giżycko

Gwarek Mazury – sala weselna Giżycko

wystroj sali weselnej
Sale weselne w Giżycku (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

Gwarek Mazury to wyjątkowe miejsce położone w urokliwej miejscowości Piękna Góra, zaledwie 3 km od Giżycka – stolicy polskiego żeglarstwa. Przepiękne krajobrazy mazurskiego pojezierza, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty, otaczający las oraz malownicze widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę, idealną dla organizacji niezapomnianych wesel.

Wiedząc, jak ważne są najdrobniejsze szczegóły, chętnie doradzamy i pomagamy naszym gościom w podejmowaniu decyzji, aby zapewnić im pełną satysfakcję.

Przyjęcia weselne organizowane są zarówno w głównym budynku hotelowym, jak i w Tawernie, która znajduje się nad samym jeziorem. Oferujemy możliwość organizacji uroczystości na plaży, jeśli taka będzie Państwa życzeniem.

Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko.

Dzika Kaczka Sala Bankietowa

wystroj sali weselnej
Sale weselne w Giżycku (wystrój z sali zdjęcie podglądowe)

Nasi doświadczeni kucharze przygotują wyjątkowe potrawy, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta (zapraszamy do zapoznania się z naszym Menu, gdzie znajdą Państwo również orientacyjne ceny). Dysponujemy piecem do pizzy opalanym drewnem, zestawem grillowym oraz zapewniamy stały dostęp do świeżych ryb z mazurskich jezior! Nasza restauracja pomieści optymalnie do 200 gości, jednak równie dobrze sprawdzi się również w przypadku bardziej kameralnych imprez. W sali znajduje się klimatyzacja, a od wiosny 2014 roku, dla większej wygody naszych gości, zainstalowaliśmy żaluzje od strony jeziora. Przy większych przyjęciach, oferujemy naszym klientom dostęp do pokoju na piętrze z tarasem i widokiem na jezioro.

11-500 Bystry k. Giżycka Restauracja “Dzika Kaczka”, plaża – jezioro Niegocin