sala sala

Sala Splendor w Dzierżoniowie

Sala Balowa Splendor to przestrzeń pełna elegancji, idealna na przyjęcia do 200 osób. Wnętrze harmonijnie łączy piękno ciemnego drewna i stylowe detale z nowoczesnymi technologiami. Uwagę przyciąga odrestaurowany, dziewięciometrowy strop, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i świetną akustykę.

Parkiet z dębowego drewna osadzony na elastycznych legarach gwarantuje wyjątkowy komfort. Wyjątkowy nastrój sali podkreślają pięknie udekorowane stoły z zawsze świeżymi kwiatami.

Sala wyposażona jest w podwyższoną scenę, idealną dla zespołów artystycznych. Jednym z największych atutów Splendoru jest oświetlenie stworzone przez renomowaną firmę Groda, które pozwala na tworzenie spektakularnych choreografii świetlnych. Bogate zaplecze sprzętowe umożliwia organizację niezapomnianych widowisk.

Do dyspozycji gości jest także profesjonalny zestaw nagłaśniający firmy Denon o mocy 2000W oraz ekrany do prezentacji zdjęć czy teledysków, co pozwala na personalizację wydarzeń według własnych pomysłów.

Sala Balowa Splendor ul. Korczaka 14 58-260 Bielawa NIP: 882-100-00-86 505 864 275 509 505 542