sala stokrotka sala stokrotka

Sala bankietowa Stokrotka

W sercu Polski, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum, ukryta jest prawdziwa perła – Sala Bankietowa „Stokrotka”. Miejsce to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie rodzina dba o najdrobniejsze szczegóły, byście Państwo poczuli się jak u siebie w domu.

Historia i rozwój:
Założona przez naszą rodzinę firma, od ponad 30 lat, troszczy się o najwyższy standard obsługi. Historia „Stokrotki” rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy to oddaliśmy do Państwa dyspozycji salę bankietową. Rok później, w 2009, do oferty dołączyły pokoje gościnne, a w 2014 roku dokonaliśmy rozbudowy sali, dodając do niej część taneczną z parkietem. Dla Państwa komfortu, zarówno część taneczna, jak i konsumpcyjna, są wyposażone w niezależne systemy klimatyzacji i wentylacji.

Profesjonalna obsługa:
Nasz doświadczony zespół kelnerów, z pasją i zaangażowaniem, dba o to, by każda chwila spędzona u nas była wyjątkowa. Bogate i urozmaicone menu, przygotowane przez naszych kucharzy, zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne.

Wszechstronność oferty:
Nie ważne, jaką okazję chcecie Państwo u nas świętować – czy to elegancki obiad, kolacja, bankiet, weselne przyjęcie, komunia, chrzest, urodziny czy też impreza firmowa – „Stokrotka” dostosuje się do Państwa potrzeb. Nasze wnętrza można zaaranżować według indywidualnych wymagań i preferencji.

Jesteśmy dla Państwa:
Twój dzień jest dla nas wyjątkowy. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które uczynią go jeszcze bardziej niezapomnianym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej sali i zapoznania się z naszym menu. W „Stokrotce” każda chwila staje się niepowtarzalna.

Adres lokalu

Pomorska 316
92-010, Łódź
Łódzkie