sala weselns wystroj sala weselns wystroj

Sala bankietowa Oleńka Bolesławiec

Centrum Weselno-Bankietowe „Galeria”, założone w 2005 roku w Bolesławcu przy ulicy Jana Pawła II 38, specjalizuje się w organizacji luksusowych wesel i szerokiego zakresu imprez okolicznościowych. Dzięki swojej przemyślanej lokalizacji, „Galeria” może pochwalić się salą mogącą pomieścić do 200 osób, co czyni ją idealnym miejscem na duże uroczystości. Ekskluzywne wnętrza i bogate doświadczenie gastronomiczne zapewniają spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Centrum oferuje kompleksowe usługi w zakresie organizacji różnorodnych wydarzeń, od kameralnych spotkań rodzinnych po pamiętne bale, w tym wesela, studniówki, komunie, chrzciny, imieniny, bale sylwestrowe, karnawałowe, imprezy firmowe oraz rocznice. Wszystkie wydarzenia są starannie przygotowywane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Założycielami i właścicielami „Galerii” są Antonina Kopała-Wdowiak i Jarosław Giszter, których firma handlowo-usługowa Oleńka S.C. dba o najwyższy standard świadczonych usług, co potwierdzają zadowoleni klienci i wieloletnia tradycja na rynku.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE OLEŃKAS.C. ANTONINA KOPAŁA WDOWIAK JAROSŁAW GISZTER
Jana Pawła II 38
59-700 Bolesławiec