SALA emilia SALA emilia

Sala Bankietowa Emilia

Niezapomniane chwile wymagają wyjątkowych miejsc. Sala Bankietowa EMILIA, zlokalizowana w malowniczych okolicach Ostrołęki, jest właśnie takim miejscem. Zapraszamy do królestwa elegancji, wygody i profesjonalizmu.

Doskonałość w każdym calu EMILIA to nie tylko lokal o niepowtarzalnym charakterze, ale przede wszystkim miejsce, gdzie każdy gość jest traktowany z najwyższą starannością. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi, możemy zagwarantować najwyższy standard usług.

Przestrzeń dla Twoich marzeń Nasza klimatyzowana sala bankietowa, o pojemności do 200 osób, jest idealnym miejscem na organizację wesela czy innych uroczystości. Jej nowoczesne i eleganckie wnętrza stanowią doskonałe tło dla każdego wydarzenia.

Nie tylko sala, ale całe zaplecze W ofercie mamy również 5 komfortowych pokoi noclegowych, co umożliwia naszym gościom spędzenie nocy w otoczeniu EMILII. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, by mogli bawić się w bezpiecznym otoczeniu, podczas gdy dorośli świętują. Dodatkowo zapewniamy parking dla wszystkich naszych gości.

Smaki, o których marzysz Nasza kuchnia to prawdziwe królestwo smaku. Wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem gotowi są sprostać najbardziej wymagającym gustom. Z nami odkryjesz nowe wymiary kulinarnych doznań.

Adres lokalu

Łęg Starościński
07-402, Lelis
Mazowieckie