restauracja hubertus restauracja hubertus

Restauracja Hubertus

W malowniczych okolicach Śląska, przy ulicy Potępska 2 w miejscowości Koty, zapraszamy Państwa do naszej restauracji, gdzie serdeczność łączy się z tradycyjną kulinarią. Nasza specjalność to pyszne dania z kuchni polskiej, przygotowywane z sercem i najwyższą starannością.

Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, dzięki czemu mamy pewność, że używane przez nas produkty są zawsze świeże i najwyższej jakości. To gwarancja smaku każdego dania, które znajdziecie w naszym menu.

Oprócz tradycyjnej oferty restauracyjnej oferujemy również kompleksową usługę cateringu. Bez względu na to, czy planują Państwo kameralne przyjęcie urodzinowe, czy też huczne przyjęcie firmowe – jesteśmy gotowi dostarczyć niezapomniane wrażenia kulinarne.

Nasza restauracja dysponuje dwoma salami. Duża sala, mogąca pomieścić 80 gości, jest idealna na większe uroczystości i przyjęcia. Jeśli natomiast planują Państwo intymne spotkanie w mniejszym gronie, polecamy salę małą, która jest przystosowana dla 20 osób. W obu salach zapewniamy klimatyzację oraz miejsce parkingowe dla gości.

Adres lokalu

Potępska 2
42-690, Koty
Śląskie

Dane kontaktowe

Strona internetowa: http://resthubertus.pl
E-mail: iprzybylek@poczta.onet.pl
Nr tel.: 506447375