restauracja feniks restauracja feniks

Restauracja Fenix

Zapraszamy do przestronnego obiektu „Fenix”, położonego w malowniczym zakątku Przeczyce przy ulicy Targowej 2a, w sercu Śląska. Nasza Duża Sala, mogąca gościć aż 120 osób, stanowi doskonałe miejsce na eleganckie przyjęcia czy spotkania firmowe. Dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe miejsca noclegowe, nowoczesną klimatyzację oraz przestronny taras, z którego można podziwiać okoliczne krajobrazy.

Teren jest w pełni zamknięty, dostosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowym atutem jest możliwość organizacji ślubów plenerowych. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych – do ich dyspozycji jest plac zabaw.

Dla tych, którzy preferują kameralne spotkania, polecamy Małą Salę, idealną dla grup do 50 osób. Podobnie jak w przypadku Dużej Sali, zapewniamy miejsca noclegowe, klimatyzację oraz taras. Urokliwy park obok sali to doskonałe miejsce na spacer czy chwilę wytchnienia. Na terenie obiektu znajduje się także parking oraz plac zabaw dla dzieci.

W razie pytań czy wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy na adres fenixrestauracja@gmail.com lub telefoniczny pod numerem 501323411.