sala weselna sala weselna

Ranczo Radzicz

Ranczo Radzicz to miejsce, które zapewnia niezapomnianą oprawę ceremonii ślubnych i weselnych, tworząc idealne warunki dla każdej Pary Młodej. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu oraz możliwości dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb i życzeń, Ranczo Radzicz sprawia, że wspomnienia z tego wyjątkowego dnia pozostają żywe i niezapomniane na długo.

Ceremonia Ślubna

Oferujemy możliwość zorganizowania ślubu konkordatowego w malowniczym, wiejskim kościółku oddalonym o 4 km lub ślubu cywilnego w stylu amerykańskim, odbywającego się w przepięknej plenerowej scenerii ośrodka. Każda Para Młoda może również skorzystać z bezpłatnej sesji zdjęciowej na terenie Rancza, co jest dodatkowym atutem naszej oferty.

Sale

Ranczo dysponuje przestronną salą bankietową na 250 osób, z bezpośrednim wyjściem na oświetlony taras oraz z widokiem na ogrody, fontanny, kaskady i lasy. Dla mniejszych, kameralnych imprez idealnie nadaje się bar z kominkiem i tarasem, który pomieści około 40 osób.

Propozycje Szefa Kuchni

Nasz Szef Kuchni specjalizuje się w tradycyjnych potrawach staropolskich, przygotowywanych z lokalnych produktów. Na życzenie organizujemy stół wiejski, pieczonego prosiaka, a także spektakularne dania jak płonące faszerowane kaczki czy indyki.