palac prymasowski palac prymasowski

Pałac Prymasowski

W centrum tętniącej życiem stolicy, przy ulicy Senatorskiej, znajduje się wyjątkowe miejsce, które stanie się tłem dla ważnych chwil w życiu Waszego dziecka oraz całej rodziny. Chcemy, by każde spotkanie było nie tylko udane, ale również na długo zapadło w pamięć wszystkich uczestników.

Rozumiemy, jak ważne jest, by te chwile były wyjątkowe, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące menu oraz całej oprawy przyjęcia. Nasza misja to zagwarantowanie, że jedynym zadaniem rodziców i uczestników będzie cieszenie się tym wyjątkowym dniem, celebrując ważne wydarzenie w życiu dziecka.

Nasze atuty:

  • Wykwintne menu – jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, a nasza kuchnia dostosuje się do wszelkich oczekiwań, serwując dania na najwyższym poziomie.
  • Profesjonalna obsługa – nasz doświadczony zespół organizacyjny zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu całe przyjęcie przebiegnie bez zakłóceń.
  • Luksusowe wnętrza – oferujemy Państwu dostęp do naszej przestronnej sali balowej, która może pomieścić aż 170 gości. Sala jest klimatyzowana, dostosowana dla osób niepełnosprawnych i posiada dostęp do parkingowego. Dla tych, którzy pragną zorganizować ślub plenerowy, również mamy odpowiednie rozwiązania.
  • Miejsca noclegowe – po wspaniałym przyjęciu niech Państwa goście odpoczną w komfortowych warunkach naszego hotelu.

Adres lokalu

Senatorska 13/15
00-075, Warszawa
Mazowieckie