palac jasminowy palac jasminowy

Pałac Jaśminowy

ażde ważne wydarzenie zasługuje na wyjątkową oprawę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w malowniczym zakątku Wielkopolski, oferujemy nie tylko perfekcyjnie przygotowane wesele czy rodzinne przyjęcie, ale również całościowe wsparcie w realizacji każdej wizji.

Dla nas, organizacja uroczystości to coś więcej niż praca – to prawdziwa pasja. Stawiamy sobie za cel, byście Państwo oraz Wasi bliscy mogli cieszyć się niezapomnianymi chwilami, które pozostaną w pamięci na zawsze. Dbamy o to, by każdy element przyjęcia był idealnie dopracowany – od wyśmienitych potraw po moc atrakcji dla gości. Nasz szef kuchni gotowy jest spełnić każde Wasze kulinarne marzenie, tworząc menu idealnie dostosowane do Państwa gustu.

Nasze sale:

  • Sala Jaśminowa – przestronna i elegancka, pomieści aż 300 gości. Oprócz standardowych udogodnień jak klimatyzacja czy parking, oferuje możliwość organizacji ślubów plenerowych, korzystania z tarasu oraz placu zabaw dla najmłodszych. Dopełnieniem oferty są dodatkowe atrakcje, które sprawią, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe.
  • Sala Szafranowa – idealna na nieco bardziej kameralne uroczystości, może pomieścić do 110 osób. Posiada takie same udogodnienia jak Sala Jaśminowa, gwarantując jednocześnie nieco bardziej intymną atmosferę.
  • Sala konferencyjna – doskonała na biznesowe spotkania w mniejszym gronie. Może pomieścić 30 osób i jest wyposażona w klimatyzację oraz parking.

Adres lokalu

Zakrzewska 15
62-080, Batorowo
Wielkopolskie