slub slub

Oryginalny prezent na ślub zamiast kwiatów

Oryginalny prezent na ślub, który będzie alternatywą dla tradycyjnych kwiatów, może stać się niezapomnianym i osobistym symbolem życzeń dla pary młodej. Oto kilka pomysłów na unikalne upominki, które z pewnością zostaną docenione:

1. Personalizowane dekoracje do domu

Podaruj coś, co para młoda może wykorzystać w swoim nowym domu, np. grawerowane deski do serwowania, personalizowane poduszki z ich inicjałami lub datą ślubu, czy ręcznie malowane talerze.

2. Doświadczenia

Zamiast przedmiotów, możesz podarować niezapomniane wspomnienia. Voucher na weekend w spa, kurs gotowania, degustację win, czy lot balonem to tylko niektóre z możliwości, które pozwolą młodej parze cieszyć się wspólnym czasem.

3. Skrzynka wspomnień

Oryginalnym pomysłem jest skrzynka, do której para młoda będzie mogła wrzucać notatki, zdjęcia i inne drobne pamiątki przez pierwszy rok małżeństwa. Po roku mogą ją otworzyć i przypomnieć sobie wszystkie piękne chwile.

4. Drzewko do posadzenia

Drzewko, które para młoda posadzi razem, symbolizujące wzrost i rozwój ich związku, jest wyjątkowym i ekologicznym prezentem. Może to być drzewo owocowe lub inne, które będzie rosło razem z ich miłością.

5. Subskrypcja

Subskrypcja, np. na kawę specjalistyczną, wino, ser, książki lub czasopisma tematyczne, to prezent, który para młoda będzie mogła cieszyć się przez kilka miesięcy. To świetny sposób, aby co miesiąc przypomnieć im o Waszej życzliwości.

6. Ręcznie wykonane albumy lub księgi gości

Album na zdjęcia ślubne, wykonany na zamówienie, lub księga gości z indywidualnym projektem to piękny sposób na zachowanie wspomnień. Możecie dodać pierwsze strony z życzeniami lub wspólnymi zdjęciami, aby uczynić go jeszcze bardziej osobistym.

7. Zestaw do pisanie listów

W dobie cyfrowej korespondencji, pięknie wykonany zestaw do pisania listów, z eleganckim papierem, piórem i pieczęcią woskową, może zachęcić parę do tradycyjnego wymiany myśli i uczuć.

8. Artystyczne przedstawienie ich wspólnej chwili

Zamówienie portretu pary młodej lub ilustracji przedstawiającej ważny dla nich moment, wykonanej przez utalentowanego artystę, to wyjątkowy i bardzo osobisty prezent.