sala sala

Jurasówka Dom Weselny w Oleśnicy

Jurasówka Dom Weselny, zlokalizowany w Oleśnicy, to miejsce z ponad siedmioletnim doświadczeniem w organizacji uroczystości rodzinnych. Sala ta cieszy się oceną 4,3 na 5 gwiazdek, opartą na 21 recenzjach, co świadczy o jej popularności i wysokim poziomie oferowanych usług. Jurasówka to idealne miejsce na wesela, chrzciny oraz komunie, oferujące przestronną i elegancko urządzoną salę, która jest w stanie pomieścić dużą liczbę gości.

Obsługa w Jurasówce jest wysoko ceniona za profesjonalizm i dbałość o szczegóły, co sprawia, że każda uroczystość przebiega bezproblemowo i zgodnie z oczekiwaniami gości. Sala oferuje jedynie usługi na miejscu, co gwarantuje pełne wsparcie podczas trwania całej imprezy. Kontakt telefoniczny pod numerem 507 138 779 umożliwia łatwe ustalenie wszelkich szczegółów dotyczących organizacji wydarzenia.

Jurasówka Dom Weselny to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnym podejściem do organizacji uroczystości. Jej elegancki wystrój oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że jest to idealne miejsce na świętowanie ważnych momentów w gronie rodziny i przyjaciół.