sala weselna sala weselna

Hotel-ik Świdwin

Dzień ślubu to wyjątkowe chwile pełne miłości, radości i zabawy, które pozostają w pamięci na zawsze. HOTEL-ik ŚWIDWIN oferuje kompleksową organizację wesel, gwarantując, że będzie to niesamowity i niezapomniany dzień dla wszystkich gości. Współpracując z Parą Młodą, hotel tworzy personalizowany scenariusz imprezy, spełniając oczekiwania i życzenia wszystkich uczestników.

Na gości czekają dwie klimatyzowane sale weselne, które mogą pomieścić odpowiednio do 120 osób, gdy impreza wykorzystuje obie sale, lub do 90 osób, gdy wesele organizowane jest w jednej sali. HOTEL-ik ŚWIDWIN wyróżnia się przystępną ceną, centralnym położeniem, dużym parkingiem oraz profesjonalną obsługą.

W prezencie od hotelu, Młoda Para otrzymuje nocleg w specjalnie przygotowanym pokoju, powitalne wino musujące dla wszystkich gości, tradycyjny chleb weselny oraz pełną obsługę imprezy w elegancko udekorowanej sali. To wszystko składa się na idealną ofertę dla tych, którzy pragną, by ich ślub był nie tylko pięknym wspomnieniem, ale również wydarzeniem zrealizowanym z najwyższą dbałością o detale.