sala weselna sala weselna

Hopferówka

Restauracja „Hopferówka” to wyjątkowe miejsce, które zaprasza do organizacji różnorodnych imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny, stypy oraz inne uroczystości. Specjalnością „Hopferówki” jest tradycyjna kuchnia polska, która zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W menu dominują klasyczne i ukochane przez wielu smaki. Szczególnie polecana jest zupa cebulowa na winie, podawana z chrupiącymi grzankami i roztopionym żółtym serem, która łączy bogactwo smaków z prostotą przygotowania. Kolejnym daniem, które zasługuje na uwagę, są smażone wątróbki zawijane w plastry boczku, podawane z pieczonym jabłkiem, co stanowi doskonałe połączenie słodkich i słonych nut.

„Chłopskie jadło” to propozycja dla miłośników tradycyjnych, prostych, ale wyjątkowo smacznych potraw – śledź w cebuli z pieczonymi ziemniakami z folii zadowoli tych, którzy cenią sobie smak i prostotę. Oprócz tego, „Hopferówka” oferuje szeroką gamę dań głównych, w tym sznycle, polędwiczki, golonkę, placka po węgiersku, a także różnorodne dania z drobiu.