sala weselna sala weselna

Holiday Camping

Ośrodek Wczasowo Rodzinny Holiday Camping znajduje się w urokliwej miejscowości Łazy, nieopodal plaży nad Morzem Bałtyckim, oddalonej o zaledwie 100 metrów. W jego obrębie umieszczono parking oraz certyfikowany plac zabaw, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo odwiedzającym. Na uwagę zasługuje szczególnie elegancko zaprojektowany kompleks gastronomiczno-kawiarniany, który staje się miejscem nie tylko codziennych spotkań, ale również tych najbardziej uroczystych, jak na przykład wesela.

Dla Młodej Pary oraz ich gości Holiday Camping przygotował ofertę, która łączy w sobie doskonałą kuchnię, dostosowane do indywidualnych potrzeb menu oraz profesjonalną obsługę. Nie zabraknie także romantycznych dekoracji i kwiatów, które tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca.

Planowanie wesela w tym ośrodku to gwarancja atrakcyjnej lokalizacji i konkurencyjnej ceny, która obejmuje między innymi salę o powierzchni 180 m kw., ceremoniał powitania chlebem i solą, toast szampanem, a także parking dla Nowożeńców i ich gości. Organizatorzy zapewniają również estetyczne dekoracje sali, w tym obrusy, świece i serwety, oraz pokój dla Nowożeńców po przyjęciu weselnym.

Dodatkowo, Holiday Camping oferuje szereg usług dodatkowo płatnych, które mogą wzbogacić uroczystość. Do wyboru są między innymi specjalne dekoracje kwiatowe, tematyczne ozdoby, orkiestra weselna, profesjonalny fotograf i kamerzysta, a także transport dla gości. Dla chętnych przygotowano również wieczorne atrakcje takie jak pokazy taneczne czy karaoke.