sala weselna sala weselna

Dom Weselny Heven

Zachęcamy do odwiedzenia Domu Weselnego Heven, gdzie zespół profesjonalistów gwarantuje, że każde przyjęcie weselne stanie się niezapomnianym wydarzeniem. W Domu Weselnym Heven każdy aspekt uroczystości jest traktowany z najwyższą starannością, aby spełnić oczekiwania zarówno estetyczne, jak i kulinarne gości.

W ofercie znajduje się pełna organizacja wesela, obejmująca:

  • bezpłatny wynajem sal weselnych,
  • profesjonalną obsługę personelu oraz serwis nocny w ramach standardowego pakietu,
  • personalizowane menu weselne, które zawiera między innymi dwudaniowy obiad, bogaty bufet zakąsek, deserową czekoladową fontannę oraz ciepłe dania serwowane po północy,
  • nielimitowaną ilość napojów ciepłych.

Dom Weselny Heven zapewnia także bezpłatny pokój dla Młodej Pary oraz gwarantuje brak dodatkowych opłat za wynajem sal, nawet przy mniejszej liczbie gości. Dostępne są dwie klimatyzowane sale: mniejsza dla do 25 osób i większa dla do 110 osób, która dysponuje również salą taneczną.

Ceny pakietów weselnych są konkurencyjne i wynoszą 130 zł za osobę bez poprawin oraz 150 zł za osobę przy organizacji z poprawinami. Jedynymi dodatkowymi kosztami są opcje na życzenie, takie jak owoce, napoje zimne, alkohol, tort weselny oraz dekoracja sali. Dom Weselny Heven zaprasza do współtworzenia niezapomnianej ceremonii weselnej, która pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.