apartamenty europejska suwalki apartamenty europejska suwalki

Apartamenty Europejska

Odkryj ślub w stylu europejskim z nami. Europejskie Apartamenty to lokalizacja, gdzie z zaangażowaniem traktujemy jedno z najbardziej wyjątkowych momentów w Waszym życiu. Nasz hotel, zlokalizowany blisko centrum, ale jednocześnie oddalony od miejskiego hałasu, oferuje komfortowe zakwaterowanie dla do 60 gości w pokojach dwu, trzy, cztero i pięcioosobowych.

Maksymalna liczba gości weselnych, którzy mogą uczestniczyć w tym magicznym dniu, wynosi 160 w głównej sali, a dla bardziej intymnych spotkań mamy urokliwą salę kominkową na 40 osób.

Oferujemy przestronny parking dla gości, ogrodową przestrzeń z placem zabaw i specjalnym miejscem dla animatora. Nasza lokalizacja jest idealna dla tych, którzy przybywają z urzędu stanu cywilnego czy kościoła. Nasz zespół z zaangażowaniem pomoże w kreowaniu niezapomnianych wspomnień dla Was i Waszych bliskich. Nasza profesjonalna ekipa dba o każdy detal, by spełnić Wasze oczekiwania.

Nasi goście mogą bawić się w klimatyzowanych wnętrzach, przy okrągłych bądź prostokątnych stołach. Serwujemy tradycyjne dania z akcentami kuchni europejskiej, wzbogacone odrobiną kreatywności, lecz bez zbędnych udziwnień.

Nasze indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że wybranie naszej oferty zdaje się być doskonałą decyzją dla Waszego wymarzonego wesela.

Ul. Wojska Polskiego 102, Suwałki