acwador restauracja acwador restauracja

Acwador Restauracja

Z wielką dumą i przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do Restauracji Acwador, która od ponad dekady zaskakuje Gości wyjątkowymi daniami kuchni polskiej. Każda potrawa, która opuszcza naszą kuchnię, jest owocem pracy i pasji naszych kucharzy, którzy dbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Otwieramy nasze drzwi dla Państwa codziennie od 11:00 do 21:00, oferując nie tylko smaczne jedzenie, ale także przytulną atmosferę w klimatyzowanych wnętrzach. Dla tych, którzy pragną uczcić ważne momenty w życiu, oferujemy organizację przyjęć okolicznościowych. Razem z Państwem dobieramy menu, dostosowane do charakteru imprezy, gwarantując niepowtarzalny smak i estetykę podawanych dań. Dla nas najważniejsza jest indywidualna współpraca z każdym klientem oraz uwzględnienie Państwa sugestii i potrzeb.

Nasza przestronna Sala Duża, mogąca pomieścić aż 200 gości, jest idealnym miejscem na duże uroczystości i przyjęcia. Dodatkowymi atutami są klimatyzacja, dostosowanie dla osób niepełnosprawnych oraz przyległy park. Goście korzystający z naszej oferty mogą skorzystać z miejsc noclegowych, a dla tych przybywających własnym samochodem przewidzieliśmy parking. Myśląc o najmłodszych, przygotowaliśmy plac zabaw, a dla poszukujących dodatkowych atrakcji, mamy kilka niespodzianek w zanadrzu.

Znajdujemy się pod adresem Prokopów 25a w Pleszewie, województwo Dolnośląskie. W razie pytań lub chęci dokonania rezerwacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 509072290, mailowego na adres acwador@acwador.com.pl lub odwiedzenia naszej strony internetowej http://acwador.com.pl.